Filmowanie i fotografowanie z powietrza

 

Filmowanie oraz fotografia z powietrza  to doskonały sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Nic więc dziwnego, że filmowanie z powietrza cieszy się sporą popularnością. Malownicze ujęcia wykonane z wysokiej perspektywy stanowią interesujące urozmaicenie każdej produkcji filmowej i tym samym skutecznie przyciągają uwagę widza. Zdjęcia wykonane z lotu ptaka można wykorzystać we wszelkich formach filmowych, począwszy od fabuły i dokumentu, poprzez filmy promocyjne miast i regionów, aż po prezentację firm i infrastruktury. W ramach usługi, jaką jest filmowanie z powietrza, tworzymy wszystkie te materiały.

Drony doceniane i wykorzystywane są obecnie w wielu dziedzinach marketingu. Skutecznie sprawdzają się na rynku nieruchomości, dając firmom możliwość dokładnego zaprezentowania oferowanych domów i budynków. Zdjęcia z drona pojawiają się w licznych reklamach, teledyskach i filmach, również fabularnych. Co ciekawe filmowanie dronem coraz częściej używane jest również do wykonywania interesujących nagrań ze ślubów i innych imprez rodzinnych. Szerokie ujęcia panoramiczne, dokładna prezentacja infrastruktury firm z podniebnej perspektywy to niewątpliwe zalety tego sposobu filmowania.

We wszystkich naszych produkcjach stosujemy innowacyjne rozwiązania techniczne i wysokiej jakości sprzęt. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również cieszącej się ogromnym zainteresowaniem usługi, jaką są zdjęcia z drona.

Zdjęcia z drona, które wykonujemy, wyróżniają się znakomitą jakością obrazu, intensywnymi barwami, dokładnie oddanymi detalami i wspaniałymi panorami. Zdjęcia realizowane z powietrza wykorzystujemy do produkcji spotów reklamowych, filmów korporacyjnych oraz teledysków. Profesjonalne filmowanie z powietrza powierzamy licencjonowanym operatorom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w filmowaniu i sterowaniu dronem. Korzystając z nowoczesnego sprzętu i szerokiej wiedzy z łatwością uchwycą oni wszelkie interesujące ujęcia.