O nas

"gdy liczy się jakość nie jakoś"

Excellent Films jest członkiem do WEVSYThe Wedding & Event Videographers Society Światowe Stowarzyszenie Filmowców Ślubnych i Eventowych zrzeszających najlepszych filmowców ślubnych i eventowych z całego świata  

 

Oferujemy również Państwu obsługę video wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań i przemówień biznesowych. REASUMUJĄC – prowadzenie własnej działalności gospodarczej w oparciu o film stanie się całkiem nowoczesnym i docenianym przez klientów rozwiązaniem. Zapewniamy wysoką jakość materiału, który dostarczymy, zgodnie z jego funkcją, w formacie do publikacji w internecie bądź na płytach dvd/blue-ray.

Gwarantujemy efekt końcowy – video reklamę/prezentację tworzymy używając wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu, m.in: kamer i aparatów Sony, obiektywy Sony, Canon, Tamron, Sigma, Laowa Samyang i innych. Korzystamy z kamer sportowych do ujęć specjalnych i kamer 360 stopni, sliderów kamerowych – również z napędem, statywów, lamp APUTURE, kranów kamerowych oraz systemów stabilizacji obrazu flycam i steadycam, a także systemów zdjęć poklatkowych – timelapse oraz w technice lens whacking.